Estimoto wykorzystuje pliki cookie do optymalnego prezentowania strony internetowej. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Polityka prywatności.

Skup motocykli powypadkowych oraz uszkodzonych


Otrzymaj bezpłatną ofertę na Twój motocykl

Aby przyspieszyć proces wyceny przygotuj następujące dokumenty oraz zdjęcia
Marka
keyboard_arrow_down
Model
help_outline

Model

Jeśli nie wiesz jaki dokładnie masz model motocykla, możesz sprawdzić w dowodzie rejestracyjnym pozycja D3

Ładowanie drugiej części formularza...

Jak to działa?

1

Wypełnij formularz

Wprowadź najważniejsze informacje o swoim motocyklu. Potrzebujemy tych danych, aby przygotować rzetelną wycenę. W formularzu znajdzesz pole w którym możesz dokładnie opisać uszkodzenia. Wypełnij wszystko, a Estimoto zajmnie się resztą.

2

Otrzymuj oferty od naszych partnerów

Współpracujemy z partnerami, którzy specjalizują się w skupie powypadkowych oraz uszkodzonych dwuśladów. Nie przejmuj się, że maszyna jest niesprawna. Tym chętniej zostanie ona przez nich kupiona.

3

Realizacja

Od momentu opublikowania ogłoszenia, będziesz dostawał oferty kupna. Jeśli zaakceptujesz którąś z nich, to cena oraz warunki zakupu nie ulegną już zmianie. To najlepszy sposób na sprzedaż motocykla online.

4

Odbiór i zapłata

Nie musisz przejmować się transportem - nabywca zorganizuje go we własnym zakresie. Podczas soptkania podpiszecie umowę oraz otrzymasz umówioną kwotę.

Sprzedaj swój motocykl powypadkowy
z Estimoto

Chciałbyś sprzedać swój uszkodzony motocykl, ale nie chcesz marnować czasu na szukanie uczciwego kupca? Nie masz ochoty na dodawanie ogłoszeń na różnych portalach i żmudne sortowanie nieuczciwych, wątpliwych ofert? Bez względu na to, czy występuje uszkodzenie silnika, skrzyni biegów, czy uszkodzenia spowodowane wypadkiem - Estimoto zajmie się każdym motocyklem.

Estimoto działa nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie. Współpracujemy wyłącznie z certyfikowanymi nabywcami, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę skupu motocykli. Certyfikowani partnerzy wycenią prawdziwą wartość Twojego powypadkowego motocykla. Zadowolenie klienta ma dla nas najwyższy priorytet. Wszystko, co musisz zrobić, to przesłać dane pojazdu oraz zdjęcia motocykla za pośrednictwem formularza online. W krótkim czasie otrzymasz najlepszą ofertę - całkowicie darmowo i bezpiecznie.

Tak mówią o nas nasi klienci

Od miesięcy chciałem sprzedać moją Yamahę. Z Estimoto dostałem dobrą ofertę już po 3 dniach.

Stefan, 26 lat

Wszystko poszło gładko. Nie musiałam się o nic martwić i natychmiast dostałam pieniądze: po prostu rewela!

Klaudia, 30 lat

Moja maszyna została odebrana już po tygodniu - byłem bardzo zaskoczony, że tak szybko

Lorenzo, 34 lata

Dla mojego 8-letniego Kawasaki dostałem świetną cenę. Chociaż był powypadkowy.

Jan, 65 lat

Szkoda całkowita czy drobna przewrotka - Twój motocykl zostanie sprzedany
Motocykle powypadkowe, to świetne oferty dla naszych partnerów. Część z nich specjalizuje się w takich właśnie maszynach. Kupują motocykle z uszkodzonym silnikiem, czy skrzynią biegów. Cena jaką Ci zaproponują, będzie zależała od stopnia uszkodzenia motocykla. Wszystkie oferty weryfikujemy przed wysłaniem, dzięki temu unikasz niepoważnych propozycji kupna. Nie musisz też spotykać się z potencjalnymi kupcami. U nas wszystko odbywa się online. Nie musisz wychodzić z domu, aby sfinalizować transakcje. Oszczędzasz czas, tak abyś mógł skoncentrować się na rzeczach które są dla Ciebie ważne.
Powypadkowy motocykl i jego skup - Twoje zalety z Estimoto
Czy chcesz szybko sprzedać uszkodzony motocykl przy niewielkim wysiłku i po możliwie najlepszej cenie? Zobacz jakie są nasze zalety:
 • Bezpłatne ogłoszenia pojazdów powypadkowych
 • Brak czasochłonnych spotkań
 • Duży zasięg do dealerów w całej Europie
 • Tylko poważne, rynkowe oferty na Twój motocykl powypadkowy
 • Szybka i łatwa sprzedaż
 • Możliwość sprzedaży motocykla każdej marki oraz modelu i w każdym stanie technicznym
 • Możesz skorzystać ze wskazówek, z wiedzy oraz naszego wsparcia. Ogłaszając się u nas docierasz do dużej liczby potencjalnych kupców. Twój powypadkowy lub uszkodzony motocykl zostanie sprzedany szybko i niezawodnie.
  Każdy model niezależnie od uszkodzeń
  Czy to Harley, BMW czy Honda: Skup motocykla powypadkowego może być zrealizowany szybko i bez ryzyka na terenie całej Polski. Wiek i stan techniczny nie mają znaczenia. Jako sprzedawca możesz skorzystać z wygodnej usługi platformy i uzyskać najlepszą cenę bez opinii rzeczoznawcy i denerwujących niespodzianek. Nawet motocykl mocno uszkodzony ma wartość. Wystarczy podać kilka informacji na temat jego stanu i kilka dobrych zdjęć, a po krótkim czasie otrzymasz indywidualną ofertę z najlepszą ceną.
  Sprzedać czy naprawić? Ty decydujesz!
  W ciągu kilku dni po przesłaniu informacji zostaną wysłane oferty złożone przez profesjonalnych partnerów. Proponowane ceny będą uczciwe i rynkowe.Możesz zastanowić się, czy bardziej opłaca się zainwestować i naprawić maszynę, czy jednak ją sprzedać.