Skup motocykli Śląsk - zaufaj Estimoto


Uzyskaj ofertę na swój motocykl – bezpłatnie i bez zobowiązań

Przygotuj dokumenty oraz zdjęcia motocykla, aby przyspieszyć wypełnianie formularza.
Marka
keyboard_arrow_down
Model
help_outline

Model

Jeśli nie wiesz jaki dokładnie masz model motocykla, możesz sprawdzić w dowodzie rejestracyjnym pozycja D3
Stan ogólny
help_outline

Stan ogólny

Jak nowy
Bez uszkodzeń, zadrapań oraz innych defektów

Pojazd znajduje się w doskonałym stanie i nie da się znaleźć żadnych wad, nawet przy dokładnym sprawdzeniu
Bardzo dobry
Przy dokładnych oględzinach mogą być widoczne pewne oznaki zużycia. Technicznie w pełni sprawny

Niewielkie ślady użytkowania powinny być odzwierciedlone w przebiegu maszyny
Dobry
Bez poważnych optycznych defektów, ale z normalnymi śladami użytkowania

Widać normalne ślady użytkowania. Możliwe drobne usterki które występują w motocyklach z podobnym przebiegiem.
Dostateczny
Pojazd posiada wyraźne ślady użytkowania, oraz defekty optyczne. Możliwa niewielka korozja.

Już pobieżne oględziny pozwalają stwierdzić różne defekty i niedociągnięcia. Bliższa kontrola wykazuje dalsze oznaki zużycia.
Dopuszczający
Zły stan. Pojazd w złym stanie ogólnym. Rozległe wady optyczne są łatwo rozpoznawalne z daleka, nawet dla laików

Wady widać na pierwszy rzut oka
Zły
Złom, lub pojazd na części zamienne. Ewentualna naprawa przekracza wartość motocykla
keyboard_arrow_down

Ładowanie drugiej części formularza...

Aby sprzedać motocykl...

1

Wypełnij krótki formularz

Wprowadź do formularza najważniejsze dane kontaktowe oraz dane swojego motocykla. Im dokładniejsze informacje podasz, tym lepszą wycenę uzyskasz. Estimoto zajmie się resztą. Sprawdzaj swoją skrzynkę pocztową - wkrótce pojawi się tam pierwsza oferta.

2

Otrzymaj darmowe oferty

W ciągu kilku dni nasi sprawdzeni dealerzy będą wysyłać Ci propozycje skupu Twojego jednośladu. Estimoto współpracuje tylko z zaufanymi partnerami na Śląsku - nie musisz obawiać się nieuczciwych wycen. Jeśli uznasz, że cena Cię satysfakcjonuje - zaakceptuj ją. Jeżeli oferta Cię nie zadowala, zawsze możesz poczekać na następną.

3

Finalizacja sprzedaży

Jeśli wybrałeś ofertę, możesz sfinalizować transakcję. Cały proces odbywa się online - bez wychodzenia z domu. Kupujący uzgodni z Tobą dogodny termin odbioru pojazdu. Nowy nabywca przyjedzie na czas i uiści odpowiednią opłatę - taką, jaką zaakceptowałeś.

4

Odbiór i płatność

Kupujący zorganizuje odbiór Twojego jednośladu. Wystarczy, że przygotujesz pojazd wraz z dokumentami i kluczykami, a nowy nabywca za darmo odbierze go na terenie Katowic lub innego miasta w województwie śląskim. Estimoto daje Ci gwarancję, że dostaniesz odpowiednią opłatę za motocykl - dokładnie taką, na jaką się zgodziłeś.

Katowice, Bielsko-Biała czy Sosnowiec - prowadzimy skup we wszystkich miastach na Śląsku.

Ciągle brakuje Ci czasu, masz już dość żmudnego i kosztownego wystawiania swojego motocykla na portalach typu Olx, Allegro i Otomoto? Nie tylko Ty. Sprzedaż jednośladu na własną rękę często kończy się fiaskiem. Jeśli jesteś mieszkańcem Katowic, Częstochowy, Zabrza, innego miasta na Śląsku lub pozostałej części Polski - Estimoto Polska jest właśnie dla Ciebie. Nasza platforma pozwala mieszkańcom Śląska uzyskać najlepszą cenę za sprzedawany pojazd, przy minimalnym wysiłku i zerowych kosztach. Wszyscy nabywcy są dokładnie przez nas sprawdzani, więc nie musisz przejmować się oszustami i nieatrakcyjnymi ofertami skupu.

Wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzenie podstawowych danych o motorze, wraz ze zdjęciami pojazdu, do naszego formularza. To pozwoli nam szczegółowo ocenić motocykl. Twoja oferta trafi do certyfikowanych partnerów, nie tylko na terenie Śląska lub Polski, ale i całej Europy. Dzięki dużej bazie nabywców możesz wybierać wśród wielu atrakcyjnych ofert, a my gwarantujemy ci najlepszą możliwą cenę skupu. Decyzja, którą z ofert przyjąć należy tylko i wyłącznie do Ciebie. Nie ważne czy zaakceptujesz pierwszą, czy dziesiątą propozycję - cena na pewno będzie satysfakcjonująca. Dzięki Estimoto zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze. Gdy już sfinalizujesz transakcję, kupujący bezpłatnie zorganizuje odbiór pojazdu z dowolnego miejsca w województwie śląskim.

Tak mówią o nas nasi klienci

Od miesięcy chciałem sprzedać moją Yamahę. Z Estimoto dostałem dobrą ofertę już po 3 dniach.

Stefan, 26 lat

Wszystko poszło gładko. Nie musiałam się o nic martwić i natychmiast dostałam pieniądze: po prostu rewela!

Klaudia, 30 lat

Moja maszyna została odebrana już po tygodniu - byłem bardzo zaskoczony, że tak szybko

Lorenzo, 34 lata

Dla mojego 8-letniego Kawasaki dostałem świetną cenę. Chociaż był powypadkowy.

Jan, 65 lat

Jak sprzedać motocykl na Śląsku? Szybko i bezpiecznie - z Estimoto!

Zakup nowego motocykla to wielkie wydarzenie w życiu każdego miłośnika motoryzacji. To sprawia, że tak ciężko pogodzić się z jego sprzedażą. Jednakże, gdy nasze ukochane BMW, czy inny dwukołowiec spełnia jedynie funkcje sentymentalnego kurzołapu w garażu… Może warto jednak zastanowić się nad daniem mu „drugiego życia”? Z uwagi na niskie ceny skupu często zastanawiamy się, czy jest sens sprzedawać motocykl z dużym przebiegiem lub całkowicie niesprawny. Skup motocykli Śląsk ma na to odpowiedź - warto! Nasz serwis powstał z myślą o klientach mieszkających na Śląsku oraz innych częściach Polski, którzy myślą o sprzedaży swojego jednośladu, ale nie mają czasu na przebieranie w setkach ofert i codzienne sprawdzanie wielu różnych serwisów. Strony tego typu często pobierają prowizje, ponadto - rzadko kiedy udaje się sprzedać pojazd w krótkim czasie. My zadbaliśmy o to, by cały proces był prosty, bezpieczny i rzetelny. Nasza sieć sprawdzonych dealerów obejmuje całą Europę, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprzedać każdy jednoślad, nieważne czy znajduje się w Gliwicach, Rybniku czy innej części województwa śląskiego. Estimoto zajmie się za Ciebie poszukiwaniem ofert, organizacją transportu i formalnościami. A ty? Twoją rolą jest jedynie rzetelne wypełnienie formularza i dodanie dobrych zdjęć. Im dokładniejsze informacje podasz, tym większa szansa na dobrą wycenę pojazdu. Koniec ze żmudnym poszukiwaniem ofert i ogromnych kwotach wydanych na promocję ogłoszeń - Estimoto przeprowadzi cały proces skupu za Ciebie, bezpłatnie i szybko. Obojętnie czy mamy skupić motocykl w Mysłowicach, Jaworznie albo Katowicach.
Twoje korzyści w skrócie
Używając naszego serwisu, korzystasz z wielu udogodnień, które wyróżniają nas na tle zwykłych serwisów ogłoszeniowych:
  • Cały proces odbywa się online.
  • Sieć dealerów na Śląsku i w całej Polsce.
  • Brak prowizji
  • Darmowy odbiór pojazdu zorganizowany przez nabywcę
  • Tylko wyselekcjonowane oferty.
  • Wszystkie formalności po stronie kupującego
  • Skup wszystkich motocykli, niezależnie od rocznika, czy też marki
Czas to pieniądz
Wystawienie motocykla na sprzedaż w tradycyjnym serwisie ogłoszeniowym wiąże się z ciągłym odbieraniem telefonów i odpowiadaniem na setki wiadomości od niezdecydowanych kupców. Estimoto wyręcza Cię w poszukiwaniu, więc kontaktują się z Tobą tylko zdecydowani nabywcy. Czas, który spędziłbyś przeglądając tysiące ofert, możesz wykorzystać na rozwijanie swoich pasji.
To do Ciebie należy ostateczna decyzja
Wkrótce po przesłaniu formularza na Twoją skrzynkę pocztową zaczną docierać oferty naszych profesjonalnych partnerów. Dealerzy mogą negocjować między sobą cenę skupu, ale to ty decydujesz, którą z ofert przyjąć. Jeśli pierwsza wycena Ci nie odpowiada, możesz poczekać na następne oferty i w każdej chwili, jednym kliknięciem, zaakceptować zadowalającą Cię propozycję. Po uzgodnieniu szczegółów - kupujący przyjedzie odebrać pojazd.