Skup motocykli Warszawa - szybko i bezpiecznie z Estimoto


Otrzymaj ofertę na Twój motocykl – bezpłatnie

Przygotuj dokumenty oraz zdjęcia motocykla, aby przyspieszyć wypełnianie formularza.
Marka
keyboard_arrow_down
Model
help_outline

Model

Jeśli nie wiesz jaki dokładnie masz model motocykla, możesz sprawdzić w dowodzie rejestracyjnym pozycja D3
Stan ogólny
help_outline

Stan ogólny

Jak nowy
Bez uszkodzeń, zadrapań oraz innych defektów

Pojazd znajduje się w doskonałym stanie i nie da się znaleźć żadnych wad, nawet przy dokładnym sprawdzeniu
Bardzo dobry
Przy dokładnych oględzinach mogą być widoczne pewne oznaki zużycia. Technicznie w pełni sprawny

Niewielkie ślady użytkowania powinny być odzwierciedlone w przebiegu maszyny
Dobry
Bez poważnych optycznych defektów, ale z normalnymi śladami użytkowania

Widać normalne ślady użytkowania. Możliwe drobne usterki które występują w motocyklach z podobnym przebiegiem.
Dostateczny
Pojazd posiada wyraźne ślady użytkowania, oraz defekty optyczne. Możliwa niewielka korozja.

Już pobieżne oględziny pozwalają stwierdzić różne defekty i niedociągnięcia. Bliższa kontrola wykazuje dalsze oznaki zużycia.
Dopuszczający
Zły stan. Pojazd w złym stanie ogólnym. Rozległe wady optyczne są łatwo rozpoznawalne z daleka, nawet dla laików

Wady widać na pierwszy rzut oka
Zły
Złom, lub pojazd na części zamienne. Ewentualna naprawa przekracza wartość motocykla
keyboard_arrow_down

Ładowanie drugiej części formularza...

Jak to działa?

1

Cała sprzedaż odbywa się on-line

Jako pierwszy krok uzupełnij formularz, wprowadzając najważniejsze informacje o swoim motocyklu. Potrzebujemy tych danych, aby rzetelnie wycenić Twoją maszynę.

2

Otrzymuj oferty naszych partnerów

Tylko sprawdzeni i doświadczeni dealerzy oceniają motocykle. Dzięki temu są w stanie ocenić stan oraz wartość maszyny online. Zwykle w ciągu kilku dni wysyłają ofertę na zakup Twojego dwuśladu.

3

Realizacja

Jeśli jedna z ofert Ci odpowiada, po prostu ją akceptujesz. Wszystko odbywa się za pomocą jednego kliknięcia myszką. Dealer, który wystawił ofertę jest zobowiązany do zapłacenia i odebrania motocykla. To najlepsza z możliwych forma skupu motocykla.

4

Odbiór i zapłata

Odbiór nie może odbywać się online, dlatego kupujący przyjedzie po Twoją maszynę osobiście. Możecie spotkać się zarówno w Warszawie jak i w okolicach Warszawy. Płatność odbywa się podczas przekazania motocykla.

Sprzedaj swój motocykl w Warszawie - z Estimoto

Mieszkasz w stolicy lub w innym miejscu w województwie mazowieckim? Szukasz sprawdzonych nabywców motocykli? Masz mało wolnego czasu i nie interesuje Cię czasochłonne i kosztowne ogłaszanie motocykla na portalach typu Allegro, Otomoto lub Olx? Estimoto Polska to wygodna, bezpłatna i niezawodna alternatywa na sprzedaż motocykli w Warszawie.

Platforma działa nie tylko w Warszawie, ale również w całej Europie współpracując z certyfikowanymi partnerami do skupu motocykli. Dzięki temu możemy zaoferować motocykl dużej liczbie potencjalnych nabywców i uzyskać możliwie najlepszą cenę. Wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić podstawowe dane o maszynie. Zdjęcia również będą potrzebne. To pozwoli nam poprawnie ocenić motocykl. Zwykle w przeciągu kilku dni wysyłamy oferty skupu Twojego motocykla. To Ty decydujesz, którą z nich zaakceptujesz. Kiedy to nastąpi, odbierzemy Twój motocykl z Warszawy lub okolic.

Tak mówią o nas nasi klienci

Od miesięcy chciałem sprzedać moją Yamahę. Z Estimoto dostałem dobrą ofertę już po 3 dniach.

Stefan, 26 lat

Wszystko poszło gładko. Nie musiałam się o nic martwić i natychmiast dostałam pieniądze: po prostu rewela!

Klaudia, 30 lat

Moja maszyna została odebrana już po tygodniu - byłem bardzo zaskoczony, że tak szybko

Lorenzo, 34 lata

Dla mojego 8-letniego Kawasaki dostałem świetną cenę. Chociaż był powypadkowy.

Jan, 65 lat

Białołęka, Mokotów czy Wilanów - Twój motocykl zostanie sprzedany w Warszawie

Twoja Honda, BMW lub Kawasaki spędzają większość czasu w garażu w domu? A może motocykl jest uszkodzony i nie nadaje się do jazdy? Czy nie lepiej go w takim razie sprzedać? Żaden problem - dzięki Estimoto możesz dotrzeć do potencjalnych nabywców w Warszawie, a nawet w całej Europie. Będą się oni licytować o Twój motocykl. Jedna mała wskazówka, abyś otrzymał wysoką cenę: podaj pełne informacje i dobre zdjęcia. Im dokładniejsze informacje, tym wyższa liczba złożonych ofert - tak pokazuje nasze doświadczenie. Nie ma znaczenia, czy motocykl jest nowy, używany czy uszkodzony, czy z Rembertowa, Bielan albo okolic Warszawy - każdy motocykl znajduje u nas kupca.
Twoje korzyści w skrócie
Estimoto znacznie ułatwia sprzedaż motocykla w Warszawie. Oto przegląd Twoich korzyści jako sprzedawcy:
  • Ogromny zasięg sieci dealerów
  • Brak kosztów za ogłoszenie
  • Uczciwe i poważne oferty
  • Kupujący organizuje transport
  • Kupujący organizuje przerejestrowanie
  • Wszystkie marki oraz modele, niezależnie od wieku i stanu
Na Estimoto kontaktujesz się tylko ze sprawdzonymi nabywcami, którzy chcą kupić Twoją maszynę i ją szybko odebrać w Warszawie. Wystarczy wpisać w formularzu kluczowe dane motocykla i dane osobowe, a następnie poczekać na najlepszą ofertę cenową. Zaledwie kilka dni po przesłaniu danych zostanie wysłana najwyższa oferta. Wtedy możesz zdecydować, czy ją chcesz przyjąć - bez stresu, łatwo i bezpiecznie. Jeśli uznasz, że oferta naszego partnera jest odpowiednia wystarczy, że ją zaakceptujesz. Kupujący w terminie do 14 dni przyjedzie we wskazane miejsce w celu sfinalizowania transakcji. Ty otrzymasz uzgodnioną kwotę, a kupujący odjedzie z Twoim motocyklem. W trosce o satysfakcję klientów, nasz skup motocykli na Mazowszu nie obarcza ich kosztami odbioru pojazdu – to na kupującym ciąży bowiem obowiązek organizacji oraz opłacenia transportu motocykla. Jest on także zobowiązany do przerejestrowania zakupionego pojazdu oraz dopełnienia pozostałych formalności związanych z przejęciem na siebie jego własności.
Każda marka, model niezależnie od stanu
Niezależnie od tego, czy posiadasz prawie nowy motocykl sportowy, intensywnie używane enduro, czy dobrze utrzymanego cruisera z mnóstwem akcesoriów, ocena motocyklowa może być przeprowadzona szybko i bezpłatnie dla wszystkich pojazdów dwukołowych. Marka lub model również nie ma znaczenia. Jako sprzedawca korzystasz z wygodnej usługi platformy i docierasz do dużego grona kupujących.
Sprzedać czy nie? Ty decydujesz!
Oferty od profesjonalnych partnerów zostaną wysłane wkrótce po przesłaniu danych. Porównywalne z aukcją, dealerzy mogą się przebijać ze swoim z ofertami. Ty sam sam zadecydujesz, w którym momencie oferta Ci odpowiada, a na koniec możesz wygodnie (jednym kliknięciem) zdecydować, czy chcesz od razu sprzedać swój motocykl.