Skup motocykli w Krakowie i małopolsce


Odbierz bezpłatną indywidualną ofertę bez zobowiązań!

Przygotuj dokumenty oraz zdjęcia motocykla, aby przyspieszyć wypełnianie formularza.
Marka
keyboard_arrow_down
Model
help_outline

Model

Jeśli nie wiesz jaki dokładnie masz model motocykla, możesz sprawdzić w dowodzie rejestracyjnym pozycja D3
Stan ogólny
help_outline

Stan ogólny

Jak nowy
Bez uszkodzeń, zadrapań oraz innych defektów

Pojazd znajduje się w doskonałym stanie i nie da się znaleźć żadnych wad, nawet przy dokładnym sprawdzeniu
Bardzo dobry
Przy dokładnych oględzinach mogą być widoczne pewne oznaki zużycia. Technicznie w pełni sprawny

Niewielkie ślady użytkowania powinny być odzwierciedlone w przebiegu maszyny
Dobry
Bez poważnych optycznych defektów, ale z normalnymi śladami użytkowania

Widać normalne ślady użytkowania. Możliwe drobne usterki które występują w motocyklach z podobnym przebiegiem.
Dostateczny
Pojazd posiada wyraźne ślady użytkowania, oraz defekty optyczne. Możliwa niewielka korozja.

Już pobieżne oględziny pozwalają stwierdzić różne defekty i niedociągnięcia. Bliższa kontrola wykazuje dalsze oznaki zużycia.
Dopuszczający
Zły stan. Pojazd w złym stanie ogólnym. Rozległe wady optyczne są łatwo rozpoznawalne z daleka, nawet dla laików

Wady widać na pierwszy rzut oka
Zły
Złom, lub pojazd na części zamienne. Ewentualna naprawa przekracza wartość motocykla
keyboard_arrow_down

Ładowanie drugiej części formularza...

Jak wygląda proces skupu motocykla?

1

Wypełnij formularz

Wprowadź podstawowe informacje o motocyklu który jest na sprzedaż. Podaj dane osobowe i kliknij „Wyślij”. Estimoto zajmie się resztą.

2

Otrzymuj indywidualne oferty

Motocykl będzie rzetelnie wyceniany przez naszych partnerów. Natychmiast wyślemy Ci najwyższą ofertę, a Ty zdecydujesz, czy chcesz zawrzeć umowę.

3

Spotkanie z kupującym

Sprzedaż motocykla jest nieskomplikowana i wygodna. Aby sfinalizować transakcję kupujący przyjdzie w umówione przez Ciebie miejsce, a następnie otrzymasz uzgodnioną kwotę za motocykl.

4

Transport motocykla

Transportem motocykla zajmie się kupujący. Powinieneś upewnić się, że motocykl, który sprzedajesz jest zgodny z ofertę oraz zawiera wszystkie dokumenty i kluczyki.

Skup motocykli używanych w Krakowie, czyli jak dać drugie życie swojemu pojazdowi?

W życiu każdego posiadacza motocykla przychodzi moment, kiedy pora się z nim pożegnać. Bez względu na to, czy stary pojazd zastępujemy nowym czy też całkowicie rezygnujemy z użytkowania motocykla, warto dać mu drugie życie, decydując się na jego sprzedaż. Samodzielna sprzedaż motocyklu nie jest jednak łatwa. Niskie (często poniżej rynkowej wartości) oferty kupna, mało poważni nabywcy oraz wątpliwości czy sprzedaż motocykla z dużym przebiegiem lub po wypadku jest realna, to tylko niektóre z problemów, z którymi borykają się małopolscy właściciele motocykli na sprzedaż.

Specjalnie z myślą o osobach z Krakowa i Małopolski, które rozważają sprzedaż motocykli używanych powstał internetowy serwis Estimoto. Naszym głównym celem jest ułatwienie procesu sprzedaży oraz zapewnienie każdemu sprzedającemu swój motocykl najwyższej satysfakcji z transakcji. Z Estimoto szybko i sprawnie otrzymasz wycenę oraz będziesz miał szansę otrzymania wyłącznie wiarygodnych ofert od naszych partnerów poważnie zainteresowanych zakupem Twojego motocykla. Dzięki temu nie będziesz już musiał samodzielnie szukać nabywcy na Twój motocykl – dzięki Estimoto to on znajdzie Ciebie i Twoją ofertę!

Tak mówią o nas nasi klienci

Od miesięcy chciałem sprzedać moją Yamahę. Z Estimoto dostałem dobrą ofertę już po 3 dniach.

Stefan, 26 lat

Wszystko poszło gładko. Nie musiałam się o nic martwić i natychmiast dostałam pieniądze: po prostu rewela!

Klaudia, 30 lat

Moja maszyna została odebrana już po tygodniu - byłem bardzo zaskoczony, że tak szybko

Lorenzo, 34 lata

Dla mojego 8-letniego Kawasaki dostałem świetną cenę. Chociaż był powypadkowy.

Jan, 65 lat

Dlaczego Estimoto jest najlepszym skupem motocykli w Krakowie?

Serwis Estimoto to internetowy skup motocykli w Krakowie, za pośrednictwem którego możliwa jest szybka oraz w pełni bezpieczna sprzedaż motocykli. Nasza oferta skierowana do wszystkich posiadaczy używanych motocykli z Krakowa i okolic, którzy pragną sprzedać je w korzystnej cenie, zgodnej z ich rynkową wartością. Z usług serwisu mogą skorzystać zarówno posiadacze w pełni sprawnych maszyn z niewielkim przebiegiem, jak i osoby, których motocykl przejechał już wiele kilometrów. Pośredniczymy także w sprzedaży motocykli powypadkowych, uszkodzonych oraz objętych kredytem. Jedynym warunkiem, jaki należy spełnić, aby współpraca przebiegła sprawnie i bezproblemowo dla obu stron, jest dokładne opisanie stanu oraz parametrów sprzedawanego pojazdu, zamieszczenie jego aktualnych zdjęć oraz pozostałych wymaganych dokumentów. Nasi zaufani partnerzy zainteresowani zakupem konkretnego motocykla skontaktują się z Tobą oraz przedstawią swoją propozycję ceny, za którą będą zainteresowani nabyć oferowany pojazd. To od Ciebie zależy, którą ofertę wybierzesz i komu sprzedasz swój motocykl!
Skup motocykli Kraków z Estimoto, czyli jak sprzedać używany pojazd do 7 dni dni?
Platforma Estimoto oferuje wszystkim miłośnikom motocykli z Krakowa i okolic same korzyści. Sprzedaż motocykli za jej pośrednictwem jest całkowicie darmowa, co sprawia, że skup motocykli z Małopolski online staje się zdecydowanie lepszym wyborem od popularnych platform aukcyjnych czy serwisów ogłoszeniowych, które zwykle pobierają prowizję od każdej transakcji. Aby skorzystać z pełnej funkcjonalności Estimoto wystarczy starannie wypełnić formularz dotyczących sprzedawanego motocykla, dodać swoje dane kontaktowe oraz czekać na oferty kupna. Czas oczekiwania na pierwsze propozycje wynosi od kilku godzin do 7 dni do chwili publikacji oferty. Twoje ogłoszenie trafi wyłącznie do sprawdzonych i godnych zaufania partnerów naszego serwisu, którzy dokonają profesjonalnej wyceny motocykla oraz zaproponują Ci adekwatną do jego wartości cenę. To zawsze Ty podejmujesz decyzję komu i za ile sprzedasz swój motocykl! Jeśli uznasz, że oferta naszego partnera jest odpowiednia wystarczy, że ją zaakceptujesz. Kupujący w terminie do 14 dni przyjedzie we wskazane miejsce w celu sfinalizowania transakcji. Ty otrzymasz uzgodnioną kwotę, a kupujący odjedzie z Twoim motocyklem. W trosce o satysfakcję klientów, nasz skup motocykli w Małopolsce nie obarcza ich kosztami odbioru pojazdu – to na kupującym ciąży bowiem obowiązek organizacji oraz opłacenia transportu motocykla. Jest on także zobowiązany do przerejestrowania zakupionego pojazdu oraz dopełnienia pozostałych formalności związanych z przejęciem na siebie jego własności.