Skup motocykli - Estimoto®


Wyceń motocykl – za darmo i bez zobowiązań

Przygotuj dokumenty oraz zdjęcia motocykla, aby przyspieszyć wypełnianie formularza.
Marka
keyboard_arrow_down
Model
help_outline

Model

Jeśli nie wiesz jaki dokładnie masz model motocykla, możesz sprawdzić w dowodzie rejestracyjnym pozycja D3
Stan ogólny
help_outline

Stan ogólny

Jak nowy
Bez uszkodzeń, zadrapań oraz innych defektów

Pojazd znajduje się w doskonałym stanie i nie da się znaleźć żadnych wad, nawet przy dokładnym sprawdzeniu
Bardzo dobry
Przy dokładnych oględzinach mogą być widoczne pewne oznaki zużycia. Technicznie w pełni sprawny

Niewielkie ślady użytkowania powinny być odzwierciedlone w przebiegu maszyny
Dobry
Bez poważnych optycznych defektów, ale z normalnymi śladami użytkowania

Widać normalne ślady użytkowania. Możliwe drobne usterki które występują w motocyklach z podobnym przebiegiem.
Dostateczny
Pojazd posiada wyraźne ślady użytkowania, oraz defekty optyczne. Możliwa niewielka korozja.

Już pobieżne oględziny pozwalają stwierdzić różne defekty i niedociągnięcia. Bliższa kontrola wykazuje dalsze oznaki zużycia.
Dopuszczający
Zły stan. Pojazd w złym stanie ogólnym. Rozległe wady optyczne są łatwo rozpoznawalne z daleka, nawet dla laików

Wady widać na pierwszy rzut oka
Zły
Złom, lub pojazd na części zamienne. Ewentualna naprawa przekracza wartość motocykla
keyboard_arrow_down

Ładowanie drugiej części formularza...

Jak działa skup motocykli na Estimoto?

1

Wypełnij formularz

Wypełnij prosty formularz. Podaj w nim swoje dane kontaktowe oraz aktualne informacje dotyczące oferowanego przez Ciebie motocykla.

2

Otrzymuj bezpłatne oferty

Nasi dealerzy poddadzą Twój jednoślad rzetelnej wycenie, a następnie przedstawią oferty cenowe na zakup motocykla.

3

Sprzedaj

Jeśli, któraś z ofert naszych partnerów jest dla Ciebie satysfakcjonująca, wystarczy ją zaakceptować. Umowa zostaje zawarta, a Twój motocykl zyskuje nowego właściciela. Cała transakcja odbywa się online.

4

Odbiór i zapłata

Końcowym etapem zakupu motocykla jest jego odbiór i zapłata. Kupujący organizuje transport na terenie całej Polski. Wtedy otrzymasz uzgodnioną kwotę za swój motor.

Skup motocykli
na Estimoto

Szukasz solidnego skupu motocykli, ale nie masz czasu na długie rozmowy telefonicznie i rozważania wątpliwych lub niepoważnych ofert? Nie chcesz spędzać weekendów na organizacji spotkań? Dzięki Estimoto skup motocykli przebiega szybko i prosto.

Platforma współpracuje wyłącznie z certyfikowanymi dealerami w całej Polsce, aby zapewnić Ci najlepsze oferty. Bezpieczne i szybkie przesłanie zgłoszenia, realistyczne wyceny i Twoja satysfakcja są na pierwszym miejscu. Wszystko, czego potrzebujesz, to dane i zdjęcia Twojego motocykla: Nasz kompetentny zespół znajduje zainteresowanych dealerów i określa najlepsze warunki. W bardzo krótkim czasie otrzymasz indywidualne oferty, które możesz od razu przyjąć online. Dzięki naszemu bezpłatnemu wsparciu możesz sprzedawać swój motocykl online po ustalonej cenie.

Tak mówią o nas nasi klienci

Od miesięcy chciałem sprzedać moją Yamahę. Z Estimoto dostałem dobrą ofertę już po 3 dniach.

Stefan, 26 lat

Wszystko poszło gładko. Nie musiałam się o nic martwić i natychmiast dostałam pieniądze: po prostu rewela!

Klaudia, 30 lat

Moja maszyna została odebrana już po tygodniu - byłem bardzo zaskoczony, że tak szybko

Lorenzo, 34 lata

Dla mojego 8-letniego Kawasaki dostałem świetną cenę. Chociaż był powypadkowy.

Jan, 65 lat

Nowoczesny sposób na sprzedaż motocykli
Sprzedaż ukochanego jednośladu jest dla wielu fanów motocykli trudnym krokiem, nie tylko z powodów sentymentalnych. Nawet w dobie internetu ogłaszanie motorów na portalach takich jak Otomoto, OLX czy Allegro jest drogie i czasochłonne. Często trudno zweryfikować odpowiedzi na nasze ogłoszenie sprzedaży. Nie mamy pewności, czy klienci, którzy się kontaktują są poważnie zainteresowani? Kiedy jest najlepszy czas na sprzedaż mojego motocykla? A jak ustawić cenę mojego używanego jednośladu? To tylko kilka pytań, które przychodzą na myśl podczas planowania sprzedaży. Związany z tym wysiłek jest często zarówno czasochłonny, jak i denerwujący, a zatem nie dla wszystkich. Jeśli umieścisz ofertę na znanych platformach, to osiągniesz duży zasięg, ale te strony będą jednocześnie publikować Twoje dane osobowe. Dzięki temu o Twojej ofercie dowiedzą się nie tylko poważni kupujący, ale także niezdecydowani, oszuści czy łowcy okazji.

Z drugiej strony, jeśli chcesz szybko sprzedać motocykl i zaoferujesz go tylko w jednym skupie motorów, to poprzez brak konkurentów cena będzie niska. Jak najlepiej sprzedać swój motocykl, aby uniknąć wynikających z tego niedogodności, czyli m.in.:
 • niepoważnych zapytań
 • ciągłych pytań o ostateczną cenę
 • marnowania czasu przy oględzinach
 • próby oszustw
 • braku przerejestrowania motocykla przez nabywcę
 • problemów prawnych po sprzedaży
 • Estimoto jest odpowiedzią na to pytanie.
  Skup motocykli - bezpośrednio online bez negocjacji
  Estimoto upraszcza skup motocykli i oferuje prawdziwą alternatywę dla konwencjonalnych sposobów pozbycia się motoru. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom naszego portalu nie będziesz musiał ogłaszać motocykla na różnych płatnych platformach ani organizować denerwujących oględzin, aby go szybko sprzedać. Estimoto współpracuje ze sprawdzonymi dealerami motocykli z całej Europy. Wraz z naszym kompetentnym i zmotywowanym zespołem znajdziemy szybko ten skup motocykli, który zaoferuje Ci najlepsze warunki sprzedaży i to niezależnie od marki, modelu oraz stanu jednośladu. Procedura aukcji jest taka, że kupujący mogą licytować motocykle, a potem Estimoto wyśle Ci tylko najlepsze oferty.

  Dzięki tej strategii skupu zawsze uzyskasz najlepsze ceny na swój motocykl, bez konieczności osobistego pokazywania go różnym zainteresowanym lub przeprowadzania jazd próbnych. Natychmiastowy skup w ciągu pierwszych 24 godzin jest tak samo możliwy jak przyjęcie oferty po kilku dniach. Zawsze pozostaniesz anonimowy, a kupujący skontaktuje się z Tobą dopiero po zaakceptowaniu jego oferty. Dzięki tej procedurze nie musisz martwić się o wycenę ani o to, czy potencjalny klient jest uczciwy i faktycznie przestrzega zawartej umowy. Zespół Estimoto doskonale zna się na skupie motocykli i wesprze Cię w całym procesie.

  Kolejną zaletą jest zdigitalizowany proces, który ogranicza nakłady czasu do minimum. Potrzebujemy od Ciebie tylko kluczowych danych i zdjęć, aby móc skutecznie sprzedać Twój motocykl.

  Te wskazówki pomogą Ci jeszcze lepiej przygotować się do sprzedaży motocykla i uzyskać wyższą cenę:
 • przygotuj wszystkie dokumenty motocykla (dowód rejestracyjny, kartę pojazdu, dokumenty serwisowe itd.)
 • wyczyść motocykl
 • zrób dobre zdjęcia
 • sprawdź części eksploatacyjne
 • udokumentuj ewentualne uszkodzenie
 • zrób listę dodatkowych akcesoriów, jeśli motocykl takie posiada
 • Jeśli to zrobisz powinieneś być w stanie stworzyć ogłoszenie na Estimoto w kilka minut. Platforma przejmuje cały proces wyceny i negocjacji oraz wysyła wiążące oferty online, których kupujący nie może już negocjować. Dzięki dokładnemu sprawdzeniu wszystkich partnerów, którzy mają dostęp do ofert, możesz sprzedać motocykl bez obaw, że kupujący nie wywiąże się umowy skupu.
  Skup wszystkich marek i modeli - bez względu na wiek i stan
  Bez względu na to, motocykl jakiej marki chcesz sprzedać - u nas sprzedasz go szybko, bezpiecznie i po najlepszej cenie. Nawet pojazdy z uszkodzeniami technicznymi i motocykle powypadkowe znajdują nabywcę. Estimoto pomaga w sprzedaży każdego motoru, niezależnie od tego, czy jest nowy, używany czy wymagający jakieś inwestycji. Poprzez formularz opisz stan zanim prześlesz w kolejnym kroku zdjęcia.

  Mała wskazówka: im lepszy opis i zdjęcia, tym wyższe będą oferty. Bo jeśli kupujący jest w stanie dokładnie ocenić motocykl, cena często rośnie.

  Z Estimoto sprzedasz każdy rodzaj motocykla, niezależnie od wieku, stanu albo przebiegu. Do najpopularniejszych należą motocykle turystyczne, sportowe, Choppery i Enduro. Ale także SuperMoto, Cafe Racery i Streetfightery stają się coraz bardziej popularne i muszą znaleźć odpowiedniego nabywcę. Estimoto jest po to, aby znaleźć tych nabywców i uzyskać najlepszą cenę za używany motocykl. Żeby osiągnąć ten cel, portal współpracuje z dealerami we wszystkich większych miastach, takich jak Warszawa, Kraków czy Gdańsk i zapewnia, że posiada odpowiedniego partnera, który kupi Twój używany motocykl.
  Ty decydujesz, czy sprzedać swój motocykl
  Po dodania ogłoszenia i otrzymaniu ofert, Ty decydujesz, czy sprzedać motocykl. Jednym kliknięciem akceptujesz ofertę wiążąco lub ją odrzucasz. Skup motocykli szybko i bezproblemowo, oto zalety z których skorzystasz:
  • Zgłoszenie jest darmowe
  • Otrzymujesz tylko poważne oferty
  • Szybki i darmowy odbiór
  • Płatność gotówką
  • Skup wszystkich marek i modeli
  Nie ma nic bardziej denerwującego niż spotkania z kupującymi, którzy tak naprawdę nie byli poważnie zainteresowani lub po prostu chcieli przejechać się na Twoim motorze. Skup motocykli Estimoto to tylko profesjonalni dealerzy, którzy składają wyłącznie wiążące oferty. Jeśli zaakceptujesz cenę, umowa zostaje zawarta jednym kliknięciem. Masz więc do czynienia tylko z kupującymi, którzy są naprawdę zainteresowani zakupem, a z naszą pomocą możesz cieszyć się profesjonalnym, a przede wszystkim bezpłatnym wsparciem przy sprzedaży motocykli.