Skup Harley Davidson - Estimoto


Otrzymaj bezpłatne oferty na skup Twojego jednośladu.

Przygotuj dokumenty oraz zdjęcia motocykla, aby przyspieszyć wypełnianie formularza.
Marka
keyboard_arrow_down
Model
help_outline

Model

Jeśli nie wiesz jaki dokładnie masz model motocykla, możesz sprawdzić w dowodzie rejestracyjnym pozycja D3
Stan ogólny
help_outline

Stan ogólny

Jak nowy
Bez uszkodzeń, zadrapań oraz innych defektów

Pojazd znajduje się w doskonałym stanie i nie da się znaleźć żadnych wad, nawet przy dokładnym sprawdzeniu
Bardzo dobry
Przy dokładnych oględzinach mogą być widoczne pewne oznaki zużycia. Technicznie w pełni sprawny

Niewielkie ślady użytkowania powinny być odzwierciedlone w przebiegu maszyny
Dobry
Bez poważnych optycznych defektów, ale z normalnymi śladami użytkowania

Widać normalne ślady użytkowania. Możliwe drobne usterki które występują w motocyklach z podobnym przebiegiem.
Dostateczny
Pojazd posiada wyraźne ślady użytkowania, oraz defekty optyczne. Możliwa niewielka korozja.

Już pobieżne oględziny pozwalają stwierdzić różne defekty i niedociągnięcia. Bliższa kontrola wykazuje dalsze oznaki zużycia.
Dopuszczający
Zły stan. Pojazd w złym stanie ogólnym. Rozległe wady optyczne są łatwo rozpoznawalne z daleka, nawet dla laików

Wady widać na pierwszy rzut oka
Zły
Złom, lub pojazd na części zamienne. Ewentualna naprawa przekracza wartość motocykla
keyboard_arrow_down

Ładowanie drugiej części formularza...

Jak sprzedać motocykl?

1

Uzupełnij nasz formularz

Odpowiedź na pytania zajmie Ci tylko kilka minut. Podaj podstawowe dane kontaktowe i parametry pojazdu, a następnie dodaj parę zdjęć Twojego Harleya. Pamiętaj, że podanie rzetelnych informacji zagwarantuje Ci dobrą wycenę motocykla. Wyślij formularz jednym kliknięciem, a resztą zajmie się nasz serwis.

2

Sprawdzaj skrzynkę pocztową

W ciągu kilku godzin na Twój adres e-mail powinny dojść pierwsze oferty skupu. Nasi certyfikowani partnerzy wycenią Twój motor Harley-Davidson i wylicytują najlepszą cenę. Oferty nie są zobowiązujące - w każdej chwili możesz zdecydować, czy chcesz sprzedać jednoślad za proponowaną cenę, czy może poczekać na następną ofertę.

3

Finalizacja transakcji

Jeśli podejmiesz decyzję, że któraś z ofert jest dla Ciebie satysfakcjonująca, zaakceptuj ją jednym kliknięciem. Nie musisz obawiać się żadnych kosztów - nie pobierzemy od Ciebie opłat za znalezienie kupca. Nasz partner uzgodni z Tobą dogodny termin, w którym przyjedzie odebrać Twój motocykl. Serwis Estimoto daje Ci gwarancję, że kupujący przyjedzie w podanym terminie i uiści zapłatę przy odbiorze.

4

Transport Harleya

W terminie uzgodnionym z dealerem powinieneś przygotować swojego Harleya wraz z kluczykami i kompletną dokumentacją. Odbiór pozostaje zawsze po stronie nowego nabywcy, a Ty nie płacisz za niego nawet złotówki. Na tym etapie dostaniesz także uzgodnioną kwotę należną za Twój motor.

Estimoto znajdzie kupca na Twój motocykl marki Harley Davidson

Zarówno zakup jak i skup Harleya to wielka decyzja dla każdego miłośnika jednośladów. Te pojazdy, mimo utrzymującej się ponad 100 lat tradycji, nie są łatwe do sprzedania. Wystawienie któregoś z modeli na popularnych witrynach aukcyjnych wiąże się z odpowiadaniem na wiele niepoważnych ofert, zajmowaniem się niezdecydowanymi kupcami i płaceniem za ogłoszenia. Zaoszczędź czas i pieniądze, korzystając z serwisu Estimoto. Nieważne, czy próbujesz sprzedać nowszy model Street Glide, czy też starszego Sportstera - nasi sprawdzeni dealerzy skupują wszystkie modele marki Harley-Davidson.

Wystarczy wypełnić krótki formularz, by w ciągu kilku godzin otrzymać pierwsze oferty skupu motocykla. Jeśli uznasz, że oferta skupu Cię zadowala, po prostu sfinalizuj transakcję jednym kliknięciem. Nabywca uzgodni z Tobą termin odbioru pojazdu, a następnie uiści odpowiednią kwotę przy bezpłatnym odbiorze Twojego Harleya. Wszystkie formalności są po stronie kupującego, Twoją rolą jest jedynie zadbać o podanie rzetelnych i wiarygodnych informacji.

Tak mówią o nas nasi klienci

Od miesięcy chciałem sprzedać moją Yamahę. Z Estimoto dostałem dobrą ofertę już po 3 dniach.

Stefan, 26 lat

Wszystko poszło gładko. Nie musiałam się o nic martwić i natychmiast dostałam pieniądze: po prostu rewela!

Klaudia, 30 lat

Moja maszyna została odebrana już po tygodniu - byłem bardzo zaskoczony, że tak szybko

Lorenzo, 34 lata

Dla mojego 8-letniego Kawasaki dostałem świetną cenę. Chociaż był powypadkowy.

Jan, 65 lat

Sprzedaj swojego Harleya za najlepszą cenę!

Jesteś posiadaczem jednego z modeli Harley-Davidson, takich jak np. Street Glide, Iron 883 albo Forty Eight i chcesz sprzedać go za dobrą cenę? Jesteś już zmęczony monotonnym odświeżaniem ofert na różnych stronach i płaceniem za ogłoszenia? Większość serwisów takich jak Olx lub Otomoto pozwala ci wybrać jedną z dwóch opcji - bezpłatnie albo szybko i dobrze. W Estimoto nie musisz wybierać - Twój motor Harley Davidson zostanie sprzedany w ciągu kilku dni, w dobrej cenie, a to wszystko zupełnie bezpłatnie! Estimoto współpracuje z siecią sprawdzonych dealerów, więc możemy zaoferować Ci najlepszą cenę skupu twojego jednośladu. Nasi partnerzy znajdują się w całej Europie, a my cyklicznie upewniamy się, że można im zaufać. Wypełnij naszą ankietę, żeby przekonać się, jak prosta może być sprzedaż Harleya! Cały proces odbywa się online i trwa tylko kilka minut.
Twoje korzyści w Estimoto
Koniec z czasochłonnym i drogim procesem sprzedaży - nasz serwis pozwala Ci na szybki i bezproblemowy skup twojego pojazdu. Oto twoje korzyści w skrócie:
  • Brak uciążliwych reklam
  • Sieć certyfikowanych dealerów w całej Europie
  • Tylko poważne oferty
  • Skup wszystkich modeli, w dowolnym stanie, również wersji custom.
  • Wiążąca umowa zakupu dla obu stron
  • Szybki, łatwy i bezpłatny proces skupu online
Oszczędź swój czas, nerwy i fundusze, korzystając z Estimoto. Transakcję zatwierdzasz jednym kliknięciem, a my dopilnujemy, żeby zawarta umowa zakupu była obustronnie wiążąca i rzetelna.
Sprzedaż motorów Harley-Davidson nigdy nie była tak prosta.
Mimo wieloletniej tradycji, jednoślady marki Harley-Davidson wymagają włożenia wielkiego trudu, aby sprzedać je za dobrą cenę. Wystawianie setek ogłoszeń, odbieranie telefonów, zajmowanie się niezdecydowanymi klientami, do tego próby oszustw i bezsensowne jazdy próbne… To może być frustrujące. Właśnie dlatego Estimoto znajduje nowego nabywcę za Ciebie! Znajdziemy odpowiedniego kupca zarówno na Dyna Wide Glide, Sportstera jak i chic CVO. Twój Harley jest uszkodzony albo obciążony kredytem? To też nie problem! Zajmujemy się wszystkimi modelami motocykli i jesteśmy w stanie sprzedać pojazd każdej marki. Korzystając z Estimoto, oszczędzasz czas i w końcu możesz zająć się tym, co naprawdę sprawia Ci przyjemność.
Którą ofertę wybrać?
Decyzję, czy proponowana cena jest odpowiednio wysoka, zostawiamy Tobie. Gdy tylko dostarczysz podstawowe dane osobowe i informacje o motocyklu, nasi dealerzy zaczną licytować pomiędzy sobą kwotę skupu. My wybieramy najlepsze oferty i przesyłamy je na Twoją skrzynkę e-mail. Nie martw się - oferty nie są wiążące, póki ich nie zatwierdzisz. Jeśli nie odpowiada Ci podana cena, zawsze możesz poczekać na następny mail z naszego serwisu. Gdy zaś uznasz, że chcesz zaakceptować którąś z wycen - bez problemu zrobisz to online. Dzięki temu rozwiązaniu możesz szybko sprzedać swojego Harley Davidson i zdobyć potrzebne środki oraz miejsce w garażu, potrzebne na zakup nowego motocykla.